Menu
Your Cart

UniDim

Бренд: UniDim Модель: 2654
Дефлектор (інжектор) 160 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
1 176.85 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2655
Дефлектор (інжектор) 180 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
1 295.91 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2656
Дефлектор (інжектор) 200 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
1 436.03 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2657
Дефлектор (інжектор) 220 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
1 687.22 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2659
Дефлектор (інжектор) 250 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
2 291.26 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2660
Дефлектор (інжектор) 260 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
2 750.81 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2661
Дефлектор (інжектор) 280 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
3 283.70 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2662
Дефлектор (інжектор) 300 мм призначений для поліпшення тяги в димоході. Нерідкі ситуації, коли з яких-небудь причин неможливо витримати необхідні параметри димоходу для підтримки нормальної тяги - заважають стоять поруч будівлі, немає можливості встановити димар більше 3 метрів, відстань від коника..
4 019.86 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2680
Іскрогасник на димохід 100 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
584.54 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2681
Іскрогасник на димохід 110 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
591.23 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2682
Іскрогасник на димохід 120 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
597.92 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2683
Іскрогасник на димохід 130 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
604.61 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2684
Іскрогасник на димохід 140 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
624.90 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2685
Іскрогасник на димохід 150 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
638.51 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2686
Іскрогасник на димохід 160 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
651.89 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2687
Іскрогасник на димохід 180 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
678.43 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2688
Іскрогасник на димохід 200 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
743.77 грн.
Бренд: UniDim Модель: 2689
Іскрогасник на димохід 220 мм призначений для уловлювання і подальшого гасіння вилітають іскор. Виріб підвищує пожежобезпечність експлуатації опалювального обладнання. Іскрогасник, часто його також називають "іскровловлювачами", обов'язковий до установки, якщо покрівля будівлі з бітумних матеріалів..
796.40 грн.
Показано з 1 по 18 із 1695 (всього 95 сторінок)
UniDim