Menu
Your Cart

Труба мідна м'яка

Труба мідна м'яка SANCO 15x1 мм
Hot
Бренд: Sanco Модель: 1010
М'яка мідна труба 15 х 1 мм призначена для транспортування рідин і газів в системах опалення, водопостачання, холодопостачання, кондиціонування або в технологічних процесах промислових підприємств. Діаметр зовнішній - 15 мм, товщина стінки - 1 мм. Завдяки спеціальній термічній обробці м'яку трубу м..
186.24 грн.
Труба мідна м'яка SANCO 18x1 мм
Hot
Бренд: Sanco Модель: 1011
М'яка мідна труба 18 х 1 мм призначена для транспортування рідин і газів в системах опалення, водопостачання, холодопостачання, кондиціонування або в технологічних процесах промислових підприємств. Діаметр зовнішній - 18 мм, товщина стінки - 1 мм. Завдяки спеціальній термічній обробці м'яку трубу м..
174.40 грн.
Труба мідна м'яка SANCO 22x1 мм
Hot
Бренд: Sanco Модель: 1012
М'яка мідна труба 22 х 1 мм призначена для транспортування рідин і газів в системах опалення, водопостачання, холодопостачання, кондиціонування або в технологічних процесах промислових підприємств. Діаметр зовнішній - 22 мм, товщина стінки - 1 мм. Завдяки спеціальній термічній обробці м'яку трубу м..
224.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Труба мідна м'яка

У відповідності зі стандартом EN 1057 безшовні круглі труби для води та газу можуть виготовлятися в трьох виконаннях:

 • R220 (позначення по EN 1173) - відпалений м'яка
 • R250 - напівтверда
 • R290 - тверда

Труба мідна м'яка в бухті фото.На цій сторінці представлені м'які мідні труби для опалення, водо - та холодопостачання. Стандарт EN 1057 "Безшовні круглі мідні труби для води та газу для санітарного та опалювального застосування" подивитися, скачати в форматі PDF англійською можна за цим посиланням

У відповідності з EN 1057 труба R220 випускається з номінальним діаметром від 6 до 54 мм В порівнянні з невідпаленими, м'які мідні труби мають трохи нижчу межу міцності при розтягуванні (220 МПа проти 250 і 290 МПа), меншу твердість і більше подовження. Однак ці недоліки з лишком компенсуються їх головною перевагою - гнучкістю.

Переваги м'якої труби

По гнучкості м'які мідні труби порівняні зі зшитою поліетиленом, але значно перевершують їх по робочим характеристикам - міцності, корозієстійкості, надійності. Завдяки високій гнучкості і утриманню форми, їх можна укладати в найскладніші місця.

М'які мідні труби SANCO гарне рішення для влаштування системи опалення чи водопостачання, а особливо прокладки водяної теплої підлоги. Основні переваги:

 • висока гігієнічність;
 • стійкість до корозії у міді набагато вище, ніж у сталі;
 • працюють в широкому діапазоні температур (від -100 ℃ до +250 ℃);
 • по гнучкості не поступаються пластиковим трубах;
 • різноманітні способи з'єднання;
 • тривалий термін служби.

Не секрет, що в країнах, де традиційно мідна труба користується високим авторитетом (Німеччина, Англія), працюють системи, які зроблені ще в 19 столітті.

Розміри і фасування

За стандартом труба мідь відпалена (м'яка) може випускатися діаметром від 6 до 54 мм, з товщиною стінки від 0,6 до 1,5 мм. Стандартизовані рекомендовані розміри - номінальний діаметр х товщина стінки - вказані в відповідній таблиці стандарту. Найбільш високим попитом при влаштуванні систем опалення та водопостачання користуються труби розмірами 6х1, 10х1, 12х1, 15х1, 18х1, 22х1, 28х1,5, 35х1,5.

Труби з номінальним діаметром до 18 мм поставляються в бухтах 50 м, більшого діаметру - 25 м. 18-міліметрові труби можуть випускатися в бухтах по 25 та 50 метрів.

З'єднання мідних труб

З'єднання труб з міді можна виконувати різними способами:

 • паяння м'яким і твердим припоєм
 • прес-з'єднання;
 • зварювання;
 • обтискні фітинги.

Зварювання, пайка, прес забезпечують більш надійне, міцне, необслуговуване, недороге з'єднання, але вимагає умінь та спеціального інструменту. Приєднання мідних труб за допомогою обтискних фітингів можна зробити своїми руками, але такі вироби досить високі в ціні.

У нашому інтернет-магазині можна купити м'які мідні труби SANCO за вигідною ціною. Постійно в наявності діаметри: 15х1, 18х1, 22х1. Відправка товару в Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків чи будь-яке інше місто України.