Menu
Your Cart

Термостатичні клапани

Бренд: GIACOMINI Модель: 2971
Клапан радіаторний прямий термостатичний GIACOMINI R402Х034 призначений для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Використовується спільно з термоголовки або електричними сервоприводами. Використання радіаторної арматури для термостатичного рег..
430.82 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2863
Клапан з високою пропускною здатністю зі спеціальною рознімною муфтою (полусгоном) для монтажу на радіаторах. Монтаж на подачі в радіатор, напрямок теплоносія - по стрілці на корпусі клапана. Для стабільної роботи клапана перепад на стояку не повинен перевищувати значення більш 0,2 бар. Клапан серти..
1 115.64 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2864
Клапан радіаторний термостатичний Herz TS-E 1. 7723 03 . Приєднання 1 ", прохідний (прямий). Термостатичний радіаторний клапан з термоголовкою (купується додатково) забезпечує автоматичну підтримку заданої температури в приміщенні . енергонезавісім. Область застосування: підключення радіа..
1 115.64 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2861
Клапан термостатичний Herz TS-E. Приєднання 3/4 ". Кутовий. Артикул - 1. 7724 02 . Термостатичний клапан в комплекті з термостатичної головкою (за бажанням) забезпечує автоматичну підтримку заданої температури в приміщенні. Енергонезавісім. Область застосування: підключення радіаторів в одн..
762.04 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2862
Клапан термостатичний Herz TS-E арт. 17723 02 . Виконання ? "прохідний (прямий). Термостатичний клапан в комплекті з термостатичної головкою забезпечує автоматичну підтримку заданої температури в приміщенні. Енергонезавісім. Область застосування: підключення радіаторів в однотрубної верти..
731.45 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2806
Запірний кутовий радіаторний вентиль HERZ RL-1-E. Артикул 1372403. Кран радіаторний RL-1-E 1 "DN25 призначений для однотрубної системи опалення. Має підвищену пропускну здатність. Привід прихований. Вентиль монтується на повернення теплоносія з радіатора опалення знизу. Дозволяє перекрити п..
1 447.61 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2805
Запірний кутовий радіаторний вентиль HERZ RL-1-E. Артикул 1372402. Кран радіаторний RL-1-E 3/4 "DN20 призначений для однотрубної системи опалення. Має підвищену пропускну здатність. Привід прихований. Вентиль монтується на повернення теплоносія з радіатора опалення знизу. Дозволяє перекрити..
813.51 грн.
Група мікрометрична термостатичні для двотрубних cистем Giacomini R438x036 кутовий клапан
Хіт продажу
Бренд: GIACOMINI Модель: 3038
Giacomini R438x036 - группа микрометрическая термостатическая с угловым клапаном для радиаторов в двухтрубных отопительных системах. Присоединительные размеры 1/2"xX18x15. Группа укомплектована переходниками для хромированной трубы R194 (?16). Для подсоединение к трубам требуются переходники R178, R..
829.55 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 3039
Giacomini R438Mx036 - группа микрометрическая термостатическая с прямым клапаном и боковым подключением труб. Предназначена для радиаторов в двухтрубных отопительных системах. Удобна для подключения со стены.Присоединительные размеры 1/2"xX18x15. Группа укомплектована переходниками для хромированной..
980.99 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2942
Змінюється проток теплоносія через радіатор - температура підтримується на заданому користувачем рівні. Радіаторний комплект GIACOMINI R470Fx003 має невисоку ціну, але дозволяє отримати істотну економію на опаленні, порядку 10-20%. Пристрій не залежить від електрики. Встановлюється на кожен раді..
599.41 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2943
Змінюється проток теплоносія через радіатор - температура підтримується на заданому користувачем рівні. Радіаторний комплект GIACOMINI R470Fx013 має невисоку ціну, але дозволяє отримати істотну економію на опаленні, порядку 10-20%. Пристрій не залежить від електрики. Встановлюється на кожен раді..
835.89 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2944
Змінюється проток теплоносія через радіатор - температура підтримується на заданому користувачем рівні. Радіаторний комплект GIACOMINI R470Ax003 має невисоку ціну, але дозволяє отримати істотну економію на опаленні, порядку 10-20%. Пристрій не залежить від електрики. Встановлюється на кожен раді..
1 027.24 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2954
Giacomini R435X053 - угловой осевой микрометрический термостатический клапан для радиатора. Покрытие хромированное. Присоединение в систему резьбовое 1/2" х 1/2". Со стороны радиатора полусгон (разъемное соединение) с герметичной прокладкой. Присоединение к медной, пластиковой, металлопластиковой тр..
366.66 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2967
Клапан радіаторний кутовий термостатичний GIACOMINI R401Х035 1 п редназначен для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Без ущільнювальної прокладки на відвід. Використовується спільно з термоголовки або електричними сервоприводами. Використ..
606.13 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2962
Клапан радіаторний кутовий термостатичний GIACOMINI R401HХ003 cовместім з термоголовки R460H, R468H, K470H. Різьба 30х1,5. Збільшений прохід. П редназначен для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Використовується спільно з термоголовки аб..
320.41 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2965
Клапан радіаторний кутовий термостатичний GIACOMINI R401Х133 призначений для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Використовується спільно з термоголовки або електричними сервоприводами. Використання радіаторної арматури для термостатичного р..
239.84 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2963
Клапан радіаторний кутовий термостатичний GIACOMINI R411Х035 призначений для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Використовується спільно з термоголовки або електричними сервоприводами. Використання радіаторної арматури для термостатичного р..
264.08 грн.
Бренд: GIACOMINI Модель: 2966
Клапан радіаторний кутовий термостатичний GIACOMINI R401Х034 3/4 п < span> редназначен для установки на радіатори опалення з метою автоматичного управління температурою в приміщенні. Без ущільнювальної прокладки на відвід. Використовується спільно з термоголовки або електричними сервоприводами...
410.30 грн.
Показано з 1 по 18 із 29 (всього 2 сторінок)


Автоматичне регулювання температури в приміщенні незмінна складова сучасної і комфортної системи опалення. Його наявність дозволяє не тільки отримати різну температуру для кожного окремого приміщення, але і значно економити на опаленні. Особливо, в період відсутності мешканців або присутності додаткових джерел тепла (скупчення людей, сонячні промені, тепло від побутових приладів).  

На сьогоднішній день є багато рішень для температурного регулювання. Одне з найбільш поширених радіаторний термостатичний комплект, що включає кран і термоголовку .

Термостатичний кран (вентиль) - елемент запірної арматури, призначений для автоматичного регулювання подачі теплоносія в радіатор (контур опалення) і працює в комплекті з термоголовкою.  

Конструкція термостатичного клапана

Термостатичний клапан складається з наступних основних частин : латунний корпус, натискний штифт, пружина для регулювання, шток клапана, ущільнення, накидна гайка, ніпель. Для різних типів систем опалення запірно-регулювальна арматура може бути в різних виконаннях. З підвищеною пропускною спроможністю для однотрубних систем опалення. З попереднім налаштуванням для більш точного гідравлічного балансування системи. Для можливості різного приєднання трубопроводів опалювальної системи клапани виготовляються прямі, кутові, осьові.  

Якщо термостатичний клапан вже встановлено, але в приміщенні ведуться будівельні роботи і установка термоголовки недоцільна, його можна регулювати за допомогою захисного пластикового ковпачка.  

Принцип роботи термостатичного клапана  

Робота термостатичного клапана багато в чому схожа з роботою ручного радіаторного крана. Головна відмінність - в ручному радіаторному крані подача теплоносія регулюється безпосередньо користувачем за допомогою обертання ручки, а в термостатичному - шляхом натискання п'яти термоголовки на натискний штифт клапана. З підвищенням температури в приміщенні сильфон термоголовки розширюється, натискає на штифт клапана, який рухає конус в сторону зменшення прохідного отвору для теплоносія. Зі зменшенням температури, всі дії відбуваються в зворотному порядку.  

Якщо термостатичний вентиль і термоголовка купуються від різних виробників, попередньо слід перевірити відповідність приєднань. У різних виробників вони різняться. Найбільш часто використовується - різьблення М30х1,5. Найбільш зручний - "під клік".

термостатичні клапани GIACOMINI Для зручності користувачів і монтажників всі основні виробники - GIACOMINII, DANFOSS, HERZ, HONEYWELL та інші випускають радіаторні комплекти. Вони включають всю основну обв'язку для терморегуляції радіатора - термоголовку, термостатичний клапан, відсічний клапан . Підвищеним попитом користуються радіаторні комплекти GIACOMINI, купити які можна в інтернет-магазині UNIDIM за найкращими цінами в Україні.