Menu
Your Cart

Перепускні клапани

Бренд: WATTS Модель: 15407
Пропускний клапан WATTS USV16L (арт. 10005170) призначені для контролю перепаду тиску між подає і зворотним трубопроводом в закритих системах опалення. При зменшенні теплового навантаження системи опалення радіаторна термоголовка/сервопривід закривається, що призводить до більшого перепаду тиску ..
622.07 грн.
Бренд: WATTS Модель: 15401
Пропускний клапан WATTS USVR "3/4" (арт. 10005172) застосовується в системах опалення з автоматичним і ручним регулюванням радіаторів (термостатичні головки, зонні клапани). Перепускні клапани призначені для контролю перепаду тиску між подає і зворотним трубопроводом в закритих системах опалення...
696.18 грн.
Бренд: WATTS Модель: 15408
Пропускний клапан WATTS (арт. 10006153) призначений для захисту компонентів системи опалення ( циркуляційний насос ) від холостого ходу при повному закриванні клапана. < p> Підключення клапана за допомогою накидних гайок 3/4 ". Арматура призначена для установки на насосні модулі WATTS PAS, PASM,..
541.20 грн.
Бренд: WATTS Модель: 15402
Пропускний, запобіжний клапан, який застосовується в системах опалення з автоматичним і ручним регулюванням радіаторів (термостатичні головки, зонні клапани) . Вхідний отвір - внутрішня різьба, вихідний отвір - зовнішня різьба. Корпус і ковпачок - латунь. Пластмасова настроювальна головка. Регулюв..
1 406.81 грн.
Бренд: WATTS Модель: 15403
Пропускний, запобіжний клапан, який застосовується в системах опалення з автоматичним і ручним регулюванням радіаторів (термостатичні головки, зонні клапани) . Вхідний отвір - внутрішня різьба, вихідний отвір - зовнішня різьба. Корпус і ковпачок - латунь. Пластмасова настроювальна головка. Регулюв..
1 688.79 грн.
Бренд: WATTS Модель: 15400
Пропускний клапан. Мала вага. Мах. робочий тиск 10 бар. Мах. робоча температура 110 ° C. Діапазон регулювання 0,06 - 0,36 бар. Можливе використання з антифризом (гліколь до 50%). ..
698.64 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


Устаткування інженерних систем працює в певному гідравлічному режимі, при зазначених виробником показниках тиску. Перевищення встановлених показників як мінімум веде до зниження ефективності роботи системи, може вивести дороге обладнання з ладу. Як приклад, можна навести циркуляційний насос . При збільшенні тиску вище допустимого насос починає працювати в "режимі закритої засувки". Теплоносій не циркулює, не охолоджує підшипники ротора і насос може вийти з ладу. Для попередження таких ситуацій в систему встановлюється спеціальна захисно-регулююча арматура. Оптимальне рішення - купити перепускний клапан.

Перепускні клапани WATTS - вигляд.

Перепускні клапани

Перепускний клапан - вид трубопровідної арматури для захисту технологічного обладнання (насоси, теплообмінники, котли, бойлери, труби та інше) від перевищення максимально допустимого тиску в системі. Найчастіше в інженерних системах використовуються дво- і триходові клапани. Арматура запобігає роботі циркуляційного насоса на "закриту засувку", зберігає циркуляцію теплоносія через котел, підтримує гідравлічний режим системи і вирішує інші подібні завдання.

Де застосовуються перепускні клапани

Арматура встановлюється в гідравлічних трубопровідних системах: опалення, водопостачання, транспортування технологічних рідин, продуктів і т. п.
Також можна замовити перепускні клапани для газів. Зокрема, повітря.

Переваги перепускного клапана

Перепускний клапан для систем опалення, водопостачання порівняно недорога і нескладна арматура, але тим не менш забезпечує ряд незаперечних переваг:

  • відносно проста, надійна і продумана конструкція;
  • невисока ціна;
  • можливість регулювання тиску на відкривання;
  • компактні розміри;
  • установка в будь-монтажне положення;
  • зазвичай ремонтопридатні;
  • високі робочі характеристики (для опалювальних перепускних клапанів робочий тиск від 10 Бар, температура від 120 град. С)
  • дво- і трьоходове виконання.

Оскільки виріб в першу чергу призначена для захисту дорогих елементів системи, надійність і довговічність - важливі характеристики таких пристроїв.

Принцип роботи перепускного клапана

Принцип роботи арматури заснований на подоланні зусилля пружини, що притискує тарілку клапана. У нормальному режимі роботи клапан знаходиться в закритому стані. При підвищенні тиску теплоносія в системі вище робочого, пружина піджимається, тарілка відходить від сідла, забезпечуючи проток рідини через клапан і попереджаючи роботу на високому тиску.

Пропускний клапан для опалення, водопостачання встановлюється в системи, де неможливо гарантовано забезпечити допустимий перепад тиску на обладнанні. Клапан перепускний також може встановлюватися на байпас для підтримки мінімальної циркуляції в газовій колонці , котлі, ємності, якщо обвідна лінія не передбачена виробником.

Приклад роботи перепускного клапана - схема.

Як вибрати і де купити перепускний клапан

Перепускний клапан для систем опалення та інших підбирається по діаграмі виробника на підставі заданих проектом перепаду тиску і пропускної здатності. Якщо пропускної здатності одного клапана недостатньо, встановлюється декілька клапанів. На трубопроводі з перепускним клапаном потрібно забезпечити мінімальний гідравлічний опір.

В інтернет-магазині UniDim ви можете купити перепускний клапан WATTS. Різні типорозміри. Відправлення в будь-яке місто в Україні.