Menu
Your Cart

Група безпеки котла

Бренд: WATTS Модель: 3234
, запобіжний клапан), закріплених на одній консолі. Манометр MH R6 3/4-3/8 "радіальний, підключення ⅜", діаметром 63 мм, дозволяє візуально контролювати тиск в системі опалення. Поплавковий відведення повітря збирає бульбашки повітря і періодично скидає повітря назовні. Запобіжний клапан при перевищ..
1 497.36 грн.
Бренд: WATTS Модель: 3235
> KSG 30/25M-ISO включає три елементи (манометр,, запобіжний клапан), закріплених на одній консолі. Манометр MH R63/4-3/8 "радіальний, підключення ⅜", діаметром 63 мм, дозволяє візуально контролювати тиск в системі опалення. Поплавковий відведення повітря збирає бульбашки повітря і періодично скида..
2 117.52 грн.
Бренд: WATTS Модель: 3233
, запобіжний клапан), закріплених на одній консолі. Манометр MH R63/4-3/8 "радіальний, підключення ⅜", діаметром 63 мм, дозволяє візуально контролювати тиск в системі опалення. Поплавковий відведення повітря збирає бульбашки повітря і періодично скидає повітря назовні. Запобіжний клапан при перевище..
1 160.42 грн.
Бренд: WATTS Модель: 3230
Група безпеки котла WATTS KSG 30N інтегральна латунна консоль, до 50 кВт (0272030) Група безпеки WATTS KSG 30N призначена для захисту опалювального обладнання - котлів, насосів, ємностей, радіаторів та іншого - від високого тиску і наявності повітря в теплоносії. Підвищує безпеку експлуатації сис..
1 092.76 грн.
Бренд: WATTS Модель: 3231
Група безпеки котла WATTS KSG-MS/VM1530/ISO до 50 кВт (0273330) Група безпеки WATTS KSG-MS/VM1530/ISO призначена для захисту опалювального обладнання - котлів, насосів, ємностей, радіаторів та іншого - від високого тиску і наявності повітря в теплоносії. Підвищує безпеку експлуатації системи оп..
1 194.42 грн.
Бренд: WATTS Модель: 8009
Запасна гільза WATTS TH (арт. 10005460) - комплектуючі для клапанів STS для захисту твердопаливного котла від перегріву. Приєднувальна різьба зовнішня 1/2 ". Гільза WATTS TH занурена в теплоносій подачі в котлі або відразу за ним. у ній розміщені 2 термодатчика клапана STS. При підвищенні темпе..
175.78 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


Експлуатація опалювальних і водопровідних систем вимагає підвищеної обережності. Цілий ряд факторів, що супроводжують їх роботі, можуть вивести з ладу дороге устаткування або завдати шкоди здоров'ю людини. Горіння палива, підігрів ГВП, електрозалежність, обмеження робочих параметрів обладнання по тиску і температурі. Всі ці фактори вимагають не тільки акуратної експлуатації, але і наявності приладів, які запобігають критичні ситуації або сигналізують про їх виникнення/наближенні. Це -  група безпеки .

Група безпеки котла, бойлера

Група безпеки котла. Виробники сантехнічного обладнання проводять цілий ряд обладнання групи безпеки. Деяке обов'язково до встановлення, інше - бажане.  

Ось найбільш типові завдання безпеки і їх рішення:

Підвищений корозійний знос опалювального обладнання, неповний прогрів радіаторів внаслідок наявності повітря в теплоносії

Наявність в теплоносії кисню або дрібних бульбашок повітря негативно впливає на функціональність опалення, збільшує знос таких недешевих виробів як пальник котла, радіатори опалення , колектори, насоси, змішувальні вузли. Навіть якщо система є закритою, все одно мінімальна кількість кисню надходить через пластикові труби. Для вирішення цієї проблеми в системі встановлюються повітровідвідники. На радіаторах це кран Маєвського, який дозволяє випустити повітря вручну під час наповнення або пуску системи. На колекторах і біля котла встановлюються автоматичні розповітрювачі, що видаляють повітря з системи без втручання людини. Повітровідвідник обов'язковий елемент групи безпеки.

Пошкодження опалювального і ГВП обладнання внаслідок підвищення тиску

Сучасні системи опалення закриті і працюють при тиску близько 1-2 бар. При нагріванні теплоносій розширюється, що викликає підвищення тиску. Для компенсації розширення в систему встановлюється експанзомат (розширювальний бак), який і згладжує всі перепади. Але для більшої безпеки (перегрів води, пошкодження мембрани розширювального бака) обов'язковою є установка запобіжного клапана. При перевищенні встановленого тиску - для приватних будинків зазвичай це 3 бари - він відкривається і скидає надлишок теплоносія.
Оптимальним рішенням для захисту елементів опалення та водопостачання є комбінація відразу трьох пристроїв: запобіжного клапана, автоматичного повітрявідводчика і манометра. Таке обладнання, в залежності від призначення, називається "група безпеки котла" або "група безпеки бойлера" .

Перегрів твердопаливного котла в закритій системі внаслідок відключення електрики або заклинювання котлового насоса

Відключення котлового циркуляційного насоса і підвищення температури в котлі   може привести до виходу його з ладу. Для запобігання цьому біля нього встановлюється спеціальний запобіжний клапан (типу WATTS STS 20 або REGULUS DBV-1). При підвищенні температури в котлі понад 95 ,   пристрій подає на котел холодну водопровідну воду і скидає в каналізацію гарячу. Аналогічні вироби встановлюються для підтримки робочої температури в бойлерах непрямого нагріву.
Для підтримки оптимальної температури твердопаливного котла в робочому режимі призначені регулятори тяги. Вбудований термостат реагує на зміну температури котла і за допомогою спеціального важеля і ланцюжка переміщує заслінку.

Запобігання від опіків питною водою, низькотемпературної корозії котла

Такі завдання вирішує термостатичний триходовий змішувальний вентиль. В разі захисту від опіків в трубопровід подачі гарячої, при необхідності, підмішується холодна вода. Для захисту твердопаливного котла від низькотемпературної корозії, навпаки, в зворотню трубу підмішується гаряча вода з лінії подачі.

Це тільки деякі приклади використання обладнання з групи безпеки. Насправді, перелік його застосування значно ширше і в кожному окремому випадку враховується проектувальником.

Експлуатація систем опалення та водопостачання повинна бути безпечною. Це аксіома. У нашому інтернет-магазині UNIDIM представлений весь перелік обладнання з групи безпеки , необхідне для монтажу опалювальних і водопровідних систем. Від кращих виробників: GIACOMINI, WATTS, HERZ, RBM, REGULUS.