Menu
Your Cart

Котли на дровах

Бренд: ATMOS Модель: 8104
Твердопаливні дров'яні піролізні котли Atmos DC 100 S Котли сконструйовані для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації з застосуванням відсмоктує вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в котел повітря. Корпуси котлів виготовлені із зварених сталевих листів..
167 341.48 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8096
Atmos DC 18 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 18 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
48 554.24 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8097
Atmos DC 22 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 22 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
53 197.49 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8098
Atmos DC 25 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 25 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
55 319.24 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8099
Atmos DC 32 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 32 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
62 668.49 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8100
Твердопаливні дров'яні піролізні котли Atmos DC 40 SX (28-40 кВт). Котли сконструйовані для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації з застосуванням відсмоктує вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в котел повітря . Корпуси котлів виготовлені із зварених с..
57 994.49 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8101
Atmos DC 50 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 50 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
70 386.74 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8102
Atmos DC 70 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 70 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
100 952.24 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8103
Твердотопливные дровяные пиролизные котлы Atmos DC 75 SE. Котлы сконструированы для сжигания древесины на принципе генераторной газификации с применением отсасывающего вентилятора, который удаляет из котла продукты сгорания или вгоняет в котел воздух. Корпуса котлов изготовлены из сварных стальных л..
120 078.73 грн.
Бренд: Candle Модель: 8124
Котел твердопаливний CANDLE 18 кВт тривалого горіння. Тривалість роботи на одному завантаженні, в залежності від потреби в теплі і режиму роботи, становить від 7 до 34 годин. Серед твердопаливного обладнання це один з кращих показників, за винятком котлів з автоматичною подачею палива (пелетних). В..
38 165.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8125
Твердопаливний котел CANDLE 20 кВт тривалого горіння - гарне рішення для житлових і заміських будинків, громадських та промислових будівель. Потужність котла 20 кВт підходить для будівель загальною площею до 200 кв. метрів або інший відповідно до теплотехнічним розрахунком. Котел є дров'яним. В яко..
39 270.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8127
Твердопаливний водогрійний опалювальний котел Candle 25 кВт на дровах, брикетах, відходах деревообробки (до30%). Оптимальне співвідношення ціна/якість роблять його вигідним придбанням. Виріб входить в Каталог Обладнання IQ Energy і на нього поширюється компенсація. Як отримати компенсацію до ..
40 332.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8126
Твердопаливний котел Candle 35 кВт призначений для обігріву індивідуальних, адміністративних і промислових будівель. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети деревної тирси, сільгоспвідходів і торф'яні брикети. У котлі застосовано унікальний спосіб спалювання твердого палива..
40 885.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8128
Твердопаливні котли Candle - перспективний напрямок в Україні. Твердопаливний котел Candle 50 кВт призначений для опалення приватних, адміністративних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети з деревної тирси і сільгоспвідходів (лузга і т. П.), Торф'..
47 345.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8226
Твердопаливний водогрійний опалювальний котел Candle TIME 18 кВт Твердопаливний котел Candle призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, торф'яні і деревні брикети. Можна використовувати деревні відходи до 30% від загал..
43 562.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8227
Твердопаливний котел для опалення Candle TIME 20 кВт Твердопаливний котел тривалого горіння Candle призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети з торфу і деревних відходів. Відгуки на твердопаливні котли тривалог..
44 115.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8228
Котел твердопаливний тривалого горіння Candle TIME 33 кВт Твердопаливний котел Candle 33 кВт призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети деревної тирси і торф'яні брикети. Хороша ціна і велика тривалість горіння н..
45 177.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8229
CANDLE TIME 35 кВт - котел на деревному твердому паливі (дрова, брикети). Купити твердопаливний котел тривалого горіння - оптимальне рішення, що дозволяє влаштувати економічну, незалежну від газу систему опалення та водопостачання. Устаткування може використовуватися для обігріву будівель різного..
45 730.00 грн.
Показано з 1 по 18 із 28 (всього 2 сторінок)


Дрова найдешевше паливо. Твердопаливні котли на дровах не самі комфортні в експлуатації, але дають 2-3-кратну економію на паливі в порівнянні з газом або електрикою. Навіть якщо у вас вже є газовий або електричний, купити котел на дровах можна в якості резервного або на міжсезоння.

Дров'яні котли

Твердопаливний дров'яний котел - це генератор тепла в якості джерела енергії в якому використовують деревне паливо. Це можуть бути дрова, відходи деревообробного виробництва, паливні деревні брикети. Котли на дровах дуже вигідне придбання, яке окупається протягом 1-2 опалювальних сезонів.

Дрова - один з найбільш доступних видів палива практично у всіх регіонах України. Особливо в західних, центральних і північних областях, де знаходяться значні площі лісів. Таке паливо можна заготовити заздалегідь і зберігати під навісом. Тому, котли на дровах, ціна палива для яких найбільш низька, можна встановити в приватному будинку, на опалення промислових або адміністративних об'єктів.

Принцип роботи котла на дровах

Твердопаливні котли на дровах включає наступні основні конструктивні елементи:

 • топка
 • корпус з водяною сорочкою
 • дверцята для закладки палива і вибірки золи
 • шторка-піддувало
 • вхідний і вихідний патрубки
 • колосник
 • зольник
 • патрубок димоходу

Схематично класичну конструкцію котла на дровах можна подивитися на малюнку нижче:

Котел на дровах в розрізі.


Котел дров'яний може бути доповнений різними елементами автоматизації, підвищення ККД і пожежобезпеки. Наприклад, вентилятор або димосос з контролером дозволяють контролювати більшою мірою процес горіння і продовжити роботу агрегату на одній закладці. Додавання в систему теплоаккумулятора забезпечує роботу обладнання на оптимальному ККД, економить паливо.
Є класичні котли на дровах, піролізні, верхнього (довготривалого) горіння.

Як правильно вибрати котел на дровах

Основний критерій добору твердопаливного дров'яного котла це потужність. Попередньо, для визначення рівня ціни котла на дровах можна використовувати співвідношення 1/10. 1 кВт потужності на 10 м.кв. будинки. Точний розрахунок вам виконає теплотехнік.

Розкид цін на котли на дровах досить великий. Теплоагрегат в мінімальній комплектації буде коштувати приблизно в півтора-три рази менше, ніж, наприклад, з автоматикою, піролізний або тривалого (верхнього) горіння. Агрегат за більшою ціною дає більше переваг. Користувач сам вирішує який дров'яний котел купити, виходячи з фінансових можливостей. Опалювальний котел на дровах, ціна яких дуже різниться, можна вибрати в мінімальній комплектації недорого або "нафарширований" автоматикою набагато дорожче.

Переваги твердопаливних котлів на дровах

У порівнянні з іншими котлоагрегатами котли на дровах мають наступні переваги:

 • найнижча ціна на паливо
 • не вимагається оформлення дозволів від державних органів
 • автономне опалення - немає залежності від монопольних постачальників газу або електроенергії;
 • може використовуватися як основний, так і резервний;
 • великий вибір моделей, можливість придбати котли на дровах тривалого горіння;
 • доступне паливо.

Основний недолік твердопаливних котлів на дровах це необхідність регулярних закладок дров і чищення золи. Купити котли на дровах це можливість отримати дешеве опалення при необхідності регулярного обслуговування теплогенератора.

Де купити котел на дровах

Котел на дровах купити в Україні можна вітчизняного і зарубіжного виробництва. Ми рекомендуємо купувати агрегат в спеціалізованій компанії, де ви можете отримати кваліфіковану консультацію по монтажу та експлуатації такого обладнання.

У нашому інтернет-магазині можна придбати котли на дровах наступних брендів:

 • TATRAMET (Україна)
 • ATMOS (Чехія)
 • VIADRUS (Чехія)
 • CANDLE (Литва)

Котли на дровах вищеперелічених брендів добре зарекомендували себе в Україні. У нашій лінійці широкий перелік моделей, від класичних до піролізних і тривалого горіння.

Котли на дровах - ціна складається не тільки з самого агрегату. Твердопаливний апарат потрібно правильно обв'язати. У нашому магазині ви можете придбати за вигідними цінами клапани, теплоакумулятори, автоматику, різну трубопровідну арматуру.