Menu
Your Cart

Балансувальні крани

Вентиль балансувальний WATTS WattFlow 1 "ВР з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 41996
  Балансувальний вентиль WATTS WattFlow 1 "ВР (арт. 10010156) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується також для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси - може використовувати..
0.00 грн.
Вентиль балансувальний WATTS WattFlow 1 1/2 "ВР з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 41998
Балансувальний вентиль WATTS WattFlow 1 1/2 "ВР (арт.   10010160) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується також для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси - може використову..
0.00 грн.
Вентиль балансувальний WATTS WattFlow 1 1/4 "ВР з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 41997
  Балансувальний вентиль WATTS WattFlow 1 1/4 "ВР (арт.   10010159) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується також для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси - може вико..
0.00 грн.
Вентиль балансувальний WATTS WattFlow 2 "ВР з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 41999
Балансувальний вентиль WATTS WattFlow 1 1/2 "ВР (арт. 10010162) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується також для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси - може використовуватися ..
0.00 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2847
Клапан балансувальний Herz Штремакс-M DN15 для регулювання витрати теплоносія по стояках системи опалення, через теплообмінники радіатори, регістри охолодження. Код товару 411751. Лінійка STRÖMAX одна з найпопулярніших і улюблених українськими монтажниками, проектантами. Балансування системи це в..
552.96 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2848
Клапан балансувальний Herz Штремакс-M DN20 для регулювання витрати теплоносія по стояках системи опалення, через теплообмінники радіатори, регістри охолодження. Код товару 411752. Лінійка STRÖMAX одна з найпопулярніших і улюблених українськими монтажниками, проектантами. Балансування системи це в..
577.15 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2849
Клапан балансувальний Herz Штремакс-M DN25 для регулювання витрати теплоносія по стояках системи опалення, через теплообмінники радіатори, регістри охолодження. Код товару 411753. Лінійка STRÖMAX одна з найпопулярніших і улюблених українськими монтажниками, проектантами. Балансування системи це в..
740.33 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2850
Клапан балансувальний Herz Штремакс-M DN32 для регулювання витрати теплоносія по стояках системи опалення, через теплообмінники радіатори, регістри охолодження. Код товару 411754. Лінійка STRÖMAX одна з найпопулярніших і улюблених українськими монтажниками, проектантами. Балансування системи це в..
1 066.67 грн.
Бренд: HERZ Модель: 2851
Клапан балансувальний Herz Штремакс-M DN40 для регулювання витрати теплоносія по стояках системи опалення, через теплообмінники радіатори, регістри охолодження. Код товару 411765. Лінійка STRÖMAX одна з найпопулярніших і улюблених українськими монтажниками, проектантами. Балансування системи це в..
1 346.91 грн.
Клапан балансувальний WATTS SRV AG WattFlow 1 "НР DN15 з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 42001
Балансувальний клапан WATTS SRV AG WattFlow 1 "НР DN15 (арт. 10010138) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси. Забезпечує простий ек..
0.00 грн.
Клапан балансувальний WATTS SRV AG WattFlow 1 "НР DN20 з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 42002
Балансувальний клапан WATTS SRV AG WattFlow 1 "НР DN20 (арт.   10010140) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси. Забезпечує про..
0.00 грн.
Клапан балансувальний WATTS SRV AG WattFlow 1 1/4 "НР DN25 з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 42003
Балансувальний клапан WATTS SRV AG WattFlow 1 1/4 "НР DN25 (арт. 10010152) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси. Забезпечує прост..
0.00 грн.
Клапан балансувальний WATTS SRV AG WattFlow 1.1 / 2 "НР DN32 з вбудованим витратоміром
Free
Бренд: WATTS Модель: 42004
Балансувальний клапан WATTS SRV AG WattFlow 1 1/2 "НР DN32 (арт. 10010154) призначений для гідравлічного балансування контуру системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Рекомендується для інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси. Забезпечує простий ..
0.00 грн.
Бренд: WATTS Модель: 41992
Немає необхідності в мінімальному прямій ділянці трубопроводу до клапана. Момент затяжки для компресійних фітингів 30 ... 50 Нм, для накидних гайок 50 ... 80 Нм. Шкалу витратоміра, розмічену в літрах за хвилину, можна обертати навколо своєї осі для зручного і точного зчитування його показань. Шкал..
880.61 грн.
Бренд: WATTS Модель: 41993
Немає необхідності в мінімальному прямій ділянці трубопроводу до клапана. Момент затяжки для компресійних фітингів 30 ... 50 Нм, для накидних гайок 50 ... 80 Нм. Шкалу витратоміра, розмічену в літрах за хвилину, можна обертати навколо своєї осі для зручного і точного зчитування його показань. Шкал..
880.61 грн.
Показано з 1 по 18 із 33 (всього 2 сторінок)


Невідповідність теплового режиму в багатоквартирних будинках нашого комунального господарства - постійне явище. Більш того, такі ж проблеми можуть виникати і в нових будинках. Досить часто виникають такі ситуації:

 • при збільшенні теплового навантаження неможливо досягти потрібної температури в приміщенні
 • навіть при постійних навантаженнях температура в приміщенні постійно коливається
 • складно вийти на номінальну теплову потужність під час пуску опалення

Часта причина подібних проблем   - неправильний розподіл витрат в окремих контурах. Опалення буде ефективним тільки при досягненні розрахункових витрат і правильного гідравлічного балансування. Єдиний спосіб її гідравлічно збалансувати - встановлення балансувальних клапанів для регулювання витрат .

Балансувальні клапани встановлюються в системах тепло- та холодопостачання, опалення, гарячого водопостачання. Два основних типи такого обладнання ручний і автоматичний. Автоматичний балансувальний клапан забезпечує підтримання постійного перепаду тиску незалежно від зміни навантаження (витрати). Ручні балансувальні клапани забезпечують гідравлічне балансування системи і рекомендуються до установки в системах з постійною витратою.

Переваги

балансировочные клапаны фото Установка балансувальних кранів дозволяє отримати цілий ряд переваг:

 • підвищується економічність системи
  У незбалансованої системі опалення багатоквартирного будинку мешканці верхніх поверхів будуть скаржитися на холод , в той час як проживаючі на нижніх поверхах, ближче до котельні, будуть відкривати вікна і викидати тепло від радіаторів . Така ситуація викликає не тільки дискомфорт, але і значну перевитрату енергії. Цифра втрат енергії при відхиленні температури від необхідної на 1 град. С за даними різних виробників балансувальних клапанів коливається в межах 8-15%.
 • забезпечується комфорт в приміщенні
  Кожен споживач, незалежно від зміни навантажень в загальній системі, отримає теплоносія стільки, скільки необхідно.
 • реалізація всіх переваг попереднього проектування
  Зазвичай проекти виконуються з урахуванням максимального навантаження. Діаметри можуть бути завищені. Сучасне опалювальне обладнання   вимагає якісного регулювання і настройки. Установка балансувальних клапанів дозволяє реалізувати всі переваги сучасних комплектуючих безпосередньо "на місці", під час пуску. Підраховано, що вартість балансувальних пристроїв не перевищить 2% від вартості всієї системи.
 • спрощення налагодження і швидший запуск
  Балансувальні крани дозволяють виконати пуск системи в одну операцію, без застосування складних методик і спеціального устаткування. Витрати на введення в експлуатацію значно скорочуються.

Який вибрати і купити балансувальний клапан?

Виробників балансувальних кранів не надто багато - це досить специфічне обладнання, яке потребує точності у виготовленні і великого досвіду в проектуванні. Перевіреними, добре зарекомендували себе на Україні виробниками такої запірно-регулювальної арматури є HERZ, HONEYWELL, DANFOSS , OVENTROP.

Особливу увагу хотілося б звернути на ручнї балансувальні клапани ШТРЕМАКС від австрійської компанії HERZ. Виріб відрізняє  приваблива ціна і відмінна якість. Цей та інші балансувальні клапани купити можна в нашому інтернет-магазині "UNIDIM" з доставкою в будь-яке місто України - Дніпро, Київ, Львів, Харків, Одесу та інші.