Menu
Your Cart

Твердопаливні котли опалення

SADPAL каталізатор спалювання сажі в димоходах
Hot
Бренд: Sadpal Модель: 12002
SADPAL каталізатор спалювання сажі в димоходах, 1 кг SADPAL - ефективний засіб для прочищення пічних і камінних труб, колосників і димоходів. Випалюють сажу і смолисті відкладення, запобігає загоряння сажі в пічних трубах. SADPAL значно знижує корозію сталевих елементів камінів і печей і повністю з..
98.10 грн.
Бренд: WATTS Модель: 3272
Термостатичний запобіжний клапан WATTS STS20.S (арт. 10027617) -   незалежне пристрій для захисту твердопаливного котла від перегріву потужністю до 93кВт (EN 12828) Прикладом застосування можуть служити вугільні, дров'яні, пелетние котли, в яких неможливо миттєво припинити процес горіння. ..
1 533.63 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8104
Твердопаливні дров'яні піролізні котли Atmos DC 100 S Котли сконструйовані для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації з застосуванням відсмоктує вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в котел повітря. Корпуси котлів виготовлені із зварених сталевих листів..
177 953.40 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8096
Atmos DC 18 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 18 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
51 633.30 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8097
Atmos DC 22 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 22 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
56 571.00 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8098
Atmos DC 25 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 25 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
58 827.30 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8099
Atmos DC 32 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 32 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
66 642.60 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8100
Твердопаливні дров'яні піролізні котли Atmos DC 40 SX (28-40 кВт). Котли сконструйовані для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації з застосуванням відсмоктує вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в котел повітря . Корпуси котлів виготовлені із зварених с..
61 672.20 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8101
Atmos DC 50 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 50 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
74 850.30 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8102
Atmos DC 70 S - твердопаливний дров'яної піролізний котел. Котли працюють за принципом генераторної газифікації. Паливо - дрова вологістю 15-20%, паливні брикети. Видалення димових в котлі Atmos DC 70 S із застосуванням витяжного вентилятора (димососа). Каркас котла виготовлений зі спеціальни..
107 354.10 грн.
Бренд: ATMOS Модель: 8103
Твердотопливные дровяные пиролизные котлы Atmos DC 75 SE. Котлы сконструированы для сжигания древесины на принципе генераторной газификации с применением отсасывающего вентилятора, который удаляет из котла продукты сгорания или вгоняет в котел воздух. Корпуса котлов изготовлены из сварных стальных л..
127 693.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8124
Котел твердопаливний CANDLE 18 кВт тривалого горіння. Тривалість роботи на одному завантаженні, в залежності від потреби в теплі і режиму роботи, становить від 7 до 34 годин. Серед твердопаливного обладнання це один з кращих показників, за винятком котлів з автоматичною подачею палива (пелетних). В..
38 165.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8125
Твердопаливний котел CANDLE 20 кВт тривалого горіння - гарне рішення для житлових і заміських будинків, громадських та промислових будівель. Потужність котла 20 кВт підходить для будівель загальною площею до 200 кв. метрів або інший відповідно до теплотехнічним розрахунком. Котел є дров'яним. В яко..
39 270.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8127
Твердопаливний водогрійний опалювальний котел Candle 25 кВт на дровах, брикетах, відходах деревообробки (до30%). Оптимальне співвідношення ціна/якість роблять його вигідним придбанням. Виріб входить в Каталог Обладнання IQ Energy і на нього поширюється компенсація. Як отримати компенсацію до ..
40 332.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8126
Твердопаливний котел Candle 35 кВт призначений для обігріву індивідуальних, адміністративних і промислових будівель. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети деревної тирси, сільгоспвідходів і торф'яні брикети. У котлі застосовано унікальний спосіб спалювання твердого палива..
40 885.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8128
Твердопаливні котли Candle - перспективний напрямок в Україні. Твердопаливний котел Candle 50 кВт призначений для опалення приватних, адміністративних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети з деревної тирси і сільгоспвідходів (лузга і т. П.), Торф'..
47 345.00 грн.
Бренд: Candle Модель: 8226
Твердопаливний водогрійний опалювальний котел Candle TIME 18 кВт Твердопаливний котел Candle призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, торф'яні і деревні брикети. Можна використовувати деревні відходи до 30% від загал..
43 562.50 грн.
Бренд: Candle Модель: 8227
Твердопаливний котел для опалення Candle TIME 20 кВт Твердопаливний котел тривалого горіння Candle призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згоряють дрова, брикети з торфу і деревних відходів. Відгуки на твердопаливні котли тривалог..
44 115.00 грн.
Показано з 1 по 18 із 76 (всього 5 сторінок)


Твердопаливний котел - економічно і тепло

В очах багатьох забудовників твердопаливний котел виглядає устаткуванням, що вимагає постійного обслуговування і контролю. Ніби як, купити котел на твердому паливі рівносильно стати грубником у власному будинку. Так, раніше так і було. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася. З'явилися інноваційні технології, розробляється нове обладнання. З кожним роком котли на твердому паливі по комфорту експлуатації все більше зближуються з газовими, електричними, рідкопаливними.

Продаж твердопаливних котлів - одне з основних напрямків діяльності інтернет-магазину UniDim. У нашій лінійці вироби від кращих європейських і українських виробників:

 • TATRAMET - недороге украънське обладнання
 • VIADRUS - чавунні котли перевірені часом
 • ATMOS - піролізні котли довгого горіння
 • CANDLE - котли довгого горіння до 2-х суток на дровах

За детальною інформацією або допомогою у підборі просимо звертатися до наших менеджерів.

Твердопаливні котли - обладнання для нагріву теплоносія системи опалення і приготування гарячої води. В якості твердого палива може використовуватися найрізноманітніше сировина: вугілля, дерево, солома, відходи виробництва дерев'яних виробів, торф'яні і деревні брикети, пелети. З урахуванням українських реалій - постійного зростання цін на природний газ і вуглеводневе паливо - твердопаливний котел, мабуть, найбільш перспективне обладнання для систем опалення та гарячого водопостачання.

Переваги твердопаливного котла

При виборі теплогенератора (одного або декількох) для опалення і ГВП свого житла по відношенню до котлів на твердому паливі важливо врахувати наступне:

 • низька вартість палива
  Оцінюючи за витратами на паливо такий вибір буде найбільш економічним. Більше того, сьогодні в Україні активно розвивається ринок паливних брикетів та пелет. А значить і це паливо, найбільш перспективнt і зручнt для спалювання в твердопаливних котлах, буде дешевшати.
 • довгий термін служби
  Як правило, котел на твердому паливі це потужний і надійний пристрій. Чавунний або сталевий теплообмінник забезпечує як мінімум в 1,5-2 рази більший термін служби, ніж у газового котла з мідним теплообмінником.
 • відсутність залежності від постачальника палива
  Опалення газом або електрикою це залежність від одного постачальника, формування ціни в яких не завжди відповідають ринковим методам. Продавців твердого палива - вугілля, дров брикетів, пелет - набагато більше. Особливо, у районах з розвиненою вугледобувної і деревообробною промисловістю, яких в Україні не так вже мало.
 • мінімум дозвільної документації
  Для встановлення котла, зберігання палива потрібні спеціальні приміщення - котельня, склади. Зате господар позбавлений від "тяганини" з оформленням дозвільних документів, як з газовими котлами. Процедура оформлення може розтягнутися на місяці, а в грошовому вимірі перевищити вартість самого газового котла.
 • твердопаливний котел ціна доступна
  Ціни на твердопаливні котли вище, ніж на електричні, але цілком порівнянні з газовими такої ж потужності.

Головне завдання над якою працюють виробники - “Як збільшити інтервал між завантаженнями палива? Як зробити котел довгого горіння?". Ця проблема в першу чергу хвилює і майбутніх власників.

Типи котлів на твердому паливі

На сьогоднішній день існують наступні типи твердопаливних котлів, період горіння у яких довший, ніж у традиційних (3-5 годин).

Піролізні котли

До 24-48 годин на одному завантаженні. Згоряння дров відбувається при недоліку кисню. При цьому виділяється піролізний газ, який згорає окремо, в нижній камері. Така технологія дозволяє домогтися більш високого ККД  і продовжити час горіння одного завантаження палива. Часто такі котли називають газогенераторними. Відмінне устаткування такого типу випускає чеський виробник ATMOS. Воно є в нашому асортименті.

Котли довгого горіння

Типу CANDLE, STROPUVA. Тривалість роботи на одному завантаженні - на дровах до 48 годин, на вугіллі до 5 діб. Твердопаливний котел тривалого горіння працює за принципом верхнього горіння. З завантаженого палива висотою 1-1,5 м., горить тільки верхній шар товщиною 10-20см. Це забезпечується з допомогою спеціального механізму подачі повітря (димар переміщується вертикально вниз по мірі згорання палива) і особливою конструкцією камери згоряння у формі порожнистого циліндра. Котел довгого горіння значно розвантажить власника будинку від робіт із завантаження палива і чищенні агрегату.

Пелетні котли

Працюють без обслуговування 2-14 днів в залежності від об'єму бункера. Попит на твердопаливні котли такого типу підвищується з кожним днем. В якості палива використовуються пелети (спеціальні гранули розміром 6-8 мм). Зберігаються вони в бункері і подаються в камеру згоряння автоматично, за допомогою шнека.

 

Котли твердопаливні різних типів, фото.

Захист і ККД

Висока інерційність горіння твердого палива, то його не можна зупинити в потрібний момент, зменшує коефіцієнт корисної дії (ККД) твердопаливного котла, який при оптимальному згорянні знаходиться на рівні 70-80%. Хорошим рішенням цієї проблеми буде оснащення системи опалення буферною ємністю або акумулюючим баком. У періоди, коли твердопаливний котел працює з надлишковою потужністю, теплоносій накопичується у спеціальній теплоізольоваійї ємності і подається на опалювальні прилади тільки в міру необхідності. При цьому, процес горіння палива не порушується і, відповідно, ККД системи опалення знаходиться на максимальному рівні.
Логічним рішенням буде також оснастити опалювальну систему пристроєм типу LADDOMAT. Прилад автоматично розподіляє теплоносій в залежності від потреби системи в теплі, підтримання потрібної температури на теплообміннику. LADDOMAT захищає теплообмінник від низькотемпературної корозії, перенаправляє в бак-акумулятор теплоносій з надмірною температурою.

5 частих питань по котлам на твердому паливі

Які можна твердопаливні котли купити в UniDim?

В інтернет-магазині UniDim ви можете придбати твердопаливні котли з чавунним або сталевим теплообмінником. Є моделі оснащені автоматикою та вентилятором або без них. У нашій лінійці присутні котли:

 • традиційні;
 • піролізні;
 • довгого (верхнього) горіння;
 • пелетні.

Діапазон потужностей від 12 кВт до 200 кВт.
Великий вибір комплектуючих для обв'язки твердопаливних котлів.

Хто виробник?

Ми реалізуємо котли на твердому паливі ТМ VIADRUS та ATMOS (Чехія), TATRAMET (СП Польща-Україна), котли тривалого горіння Candle (Литва).

Які ціни на твердопаливні котли?

Ціна котла залежить від його конструкції, оснащеності і потужності. Діапазон цін від 791 USD (Viadrus Hercules U22 D 4 (20 кВт) до 6862 USD (TATRAMET TATRAMAX 200 КВТ).

У вас є доставка?

Так, ми здійснюємо відправку котельного обладнання в будь-яке місто України перевізниками Нова Пошта, Ін-Тайм.

Яка форма оплати?

Інтернет-магазин UniDim реалізує котли на твердому паливі за готівковий і безготівковий розрахунок. Можлива оплата картою, розстрочка.

У нашому інтернет-магазині UNIDIM Ви можете купити твердопаливний котел довгого горіння, традиційний, пелетний від самих відомих торгових марок: VIADRUS, ELEKTROMET, DEMRAD, ATMOS, CANDLE, DEFRO TATRAMET. Цей сегмент опалювального обладнання є зараз одним з найбільш затребуваних в Україні. У нашому магазині широкий вибір, мінімальні ціни твердопаливних котлів, великі складські запаси. Доставка в Києві, Одесу, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Вінницю, Полтаву, Суми, Чернігів, Житомир, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці і будь-яке інше місто України поштовими службами.