Menu
Your Cart

Гідроакумулятори і розширювальні баки

Бренд: AQUASYSTEM Модель: 828
Гидроаккумулятор 100 литров виробництва італійської компанії Aquasystem серії VAO горизонтальний. Призначений для роботи в системах холодного і гарячого водопостачання. Виконує наступні функції: підтримує стабільний тиск в системі водопостачання, без стрибків запобігає шкідливому впливу гідроу..
4 002.48 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 840
Гидроаккумулятор 150 літрів виробництва італійської компанії   Aquasystem серії VAO горизонтальний. Призначений для роботи в системах холодного і гарячого водопостачання. Виконує наступні функції: підтримує стабільний тиск в системі водопостачання, без стрибків запобігає шкідливому впливу..
5 338.60 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 823
Гидроаккумулятор 24 літри виробництва італійської компанії Aquasystem серії VAO горизонтальний. Призначений для роботи в системах холодного і гарячого водопостачання. Виконує наступні функції: підтримує стабільний тиск в системі водопостачання, без стрибків запобігає шкідливому впливу гідроуда..
816.85 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 824
Гидроаккумулятор 50 літрів виробництва італійської компанії Aquasystem серії VAO горизонтальний. Призначений для роботи в системах холодного і гарячого водопостачання. Виконує наступні функції: підтримує стабільний тиск в системі водопостачання, без стрибків запобігає шкідливому впливу гідроуд..
2 381.54 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 826
Гидроаккумулятор 80 літрів виробництва італійської компанії Aquasystem серії VAO горизонтальний. Призначений для роботи в системах холодного і гарячого водопостачання. Виконує наступні функції: підтримує стабільний тиск в системі водопостачання, без стрибків запобігає шкідливому впливу гідроуд..
2 919.46 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 829
Гидроаккумулятор 100 литров Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 100 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ..
3 835.38 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 830
Гидроаккумулятор 150 літрів Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 150 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ..
4 786.63 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 831
Гидроаккумулятор 200 литров Aquasystem VAV вертикальный на ножках. Предназначен для работы в системах горячего и холодного водоснабжения. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 200 литров:обеспечивает стабильное давление воды на точках водоразбора; устраняет гидроудары, чем продлевает срок службы дорогос..
7 528.52 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 832
Гидроаккумулятор 300 літрів Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 300 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ..
9 026.83 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 825
Гидроаккумулятор 50 літрів Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 50 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ви..
2 386.45 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 833
Гидроаккумулятор 500 літрів Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 500 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ..
14 061.65 грн.
Бренд: AQUASYSTEM Модель: 827
Гидроаккумулятор 80 літрів Aquasystem VAV вертикальний на ніжках. Призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання. Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 80 літрів : забезпечує стабільний тиск води на точках водорозбору; усуває гідроудари, чим продовжує термін служби дорогих ви..
2 856.67 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27703
Гидроаккумулятор IMERA АТ 100 літрів призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або..
4 089.13 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27704
Гидроаккумулятор IMERA АТ 150 літрів призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або..
5 349.07 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27705
Гидроаккумулятор IMERA АТ 200 літрів призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або..
8 229.94 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27700
Гидроаккумулятор IMERA АТ 24 літра призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або, ..
797.23 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27701
Гидроаккумулятор IMERA АТ 50 літрів призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або,..
2 161.47 грн.
Бренд: IMERA Модель: 27702
Гидроаккумулятор IMERA АТ 80 літрів призначений для створення стабільного тиску води в системах холодного і гарячого водопостачання. Баки IMERA - перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АТ - горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються в складі насосних станцій або,..
2 931.55 грн.
Показано з 1 по 18 із 83 (всього 5 сторінок)


Розширювальні баки

фото гідроакумуляторів, розширювальних баків. Розширювальний бак - елемент системи опалення , призначений для прийому надлишку теплоносія, що виникає при її тепловому розширенні в результаті нагрівання.

Внутрішній простір всіх елементів системи (трубопроводів, приладів, арматури, обладнання і т.д.) заповнене водою. Обсяг теплоносія в процесі експлуатації системи зазнає змін. При підвищенні температури води він збільшується, при зниженні - зменшується. Відповідно змінюється внутрішній тиск. Однак ці зміни не повинні позначатися на працездатностісистеми і, перш за все, не повинні призводити до перевищення межі міцності будь-яких її елементів. Тому в систему вводиться додатковий елемент - розширювальний бак. Таке ємнісне обладнання буває відкритого і закритого типу.

Наша компанія "Unidim" пропонує Вам привабливу, одну з найнижчих в Україні ціну розширювального бака, гідроакумулятора, а також вироби з нержавіючої сталі, стійкі до корозії.

Гідроакумулятори

Гідроакумулятори призначені для підтримки тиску і запобігання гідроударів в системах холодного і гарячого водопостачання. Забезпечують постійний тиск в системі і пом'якшують гідравлічні удари, захищають насоси , сантехнічні вироби, запірно-регулюючу арматуру, теплообмінники , радіатори. Усередині акумулятора знаходиться мембрана виготовлена ​​з харчової гуми. Мембрана зроблена у вигляді груші, що дозволяє уникнути зіткнення агенту з корпусом бака, таким чином гарантується довгий термін життя металевої частини і чистоту прокачуємої рідини. Може використовуватися в якості резервного джерела зберігання. Конструкція їх влаштована таким чином, що вода знаходиться всередині мембрани і не стикається ні з повітрям, ні зі стінками бака, що не змінює властивостей рідини.
У нашому магазині ви можете купити гідроакумулятор для оснащення простих і складних систем. Ціни гідроакумуляторів в нашому магазині конкурентні, так як нами відібрано кращі європейські виробники.

5 частих питань по розширювальним бакам і гідроакумуляторам

Які розширювальні баки та гідроакумулятори можна купити в UniDim?

В інтернет-магазині UniDim ви можете придбати:

  • розширювальні баки для опалення
  • розширювальні баки для ГВП
  • гідроакумулятори сталеві
  • гідроакумулятори з нержавійки

У нас на складі баки об'ємом від 5 до 1000 літрів.

Хто виробник?

Ми реалізуємо обладнання європейських брендів. Це AQUASYSTEM, IMERA, Насоси +.

Які ціни на баки та гідроакумулятори?

Ми пропонуємо конкурентні ціни та широкий асортимент. Ціни на розширювальні баки та гідроакумулятори залежать від обсягу і знаходяться в межах 400 - 45000 грн. Популярний гідроакумулятор 24 літра коштує близько 650 грн.  

У вас є доставка?

Так, ми здійснюємо відправку товару будь-яке місто України перевізниками Нова Пошта, Ін-Тайм.

Яка форма оплати?

Інтернет-магазин UniDim реалізує гідроакумулятори, розширювальні баки за готівковий і безготівковий розрахунок. Можлива оплата картою, розстрочка.

В інтернет-магазині "Unidim" Ви можете купити розширювальний бак, гідроакумулятор різних розмірів і підібрати товар по найбільш підходящою для Вас ціною. Наш інтернет-магазин "Unidim" пропонує Вам купити   гідроакумулятори і розширювальні баки торгових марок: Aquasystem, IMERA, Varem, Wester, ТМ «Насоси плюс обладнання».