Menu
Your Cart

BERETTA

Бренд: BERETTA Модель: 7773
Первинний теплообмінник для котлів Beretta Super Exсlusive 24 CAI/CSI Артикульний номер - R2381. Первинний теплообмінник арт. R2381 - запчастина для одноконтурних і двоконтурні газові навісних котлів Beretta Super Exсlusive 24 CAI/CSI. Підігріває теплоносій для контуру системи опалення і для ..
5 015.00 грн.
Бренд: BERETTA Модель: 7774
Первинний теплообмінник для котлів Beretta Super Exсlusive 28 CAI/CSI Артикульний номер - R2378. Первинний теплообмінник R2378 - одна з основних запчастин для газових котлів Beretta Super Exсlusive 28 CAI/CSI. Теплообмінник один з найбільш вразливих елементів газового котла, так як схильний д..
5 527.50 грн.
Бренд: BERETTA Модель: 15748
Теплообмінник пластинчастий вторинний ГВС VAILLANT Вторинний пластинчастий теплообмінник ГВП Vaillant - запчастина котла , призначена для приготування гарячої господарсько-питної води. Через нього проходить гарячий теплоносій від первинного теплообмінника і нагріває холодну воду з системи водо..
1 490.64 грн.
Бренд: BERETTA Модель: 7769
Бітермічний теплообмінник для газового котла Beretta 24 CIAO, CIAO N, SMART (КОРЕЯ замінник) R2310 Артикульний номер - R2310. Бітермічний теплообмінник R 2310 - запчастина для газових котлів BERETTA потужністю 24 кВт серій CIAO, CIAO N, SMART. Бітермічний теплообмінник по конструкції "труба в..
3 852.50 грн.
Бренд: BERETTA Модель: 7770
Бітермічний теплообмінник для котла Beretta 24 CIAO, CIAO N, SMART Артикульний номер - R2310. Бітермічний теплообмінник R2310 - запчастина для котлів BERETTA потужністю 24 кВт серій CIAO, CIAO N , SMART. Бітермічний теплообмінник конструктивно являє собою "трубу в трубі". Зовні для забезпечення..
4 690.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

BERETTA - котли, колонки

Газові котли, колонки BERETTA, логотипГазові котли та колонки торгової марки BERETTA одними з перших з'явилися на українському ринку сучасного опалювального обладнання, відповідає високим європейським стандартам. З самого початку вони здобули високу популярність у наших споживачів. Відмінна продуктивність, надійність, приваблива ціна. Навіть сьогодні, коли ринок газових колонок та котлів насичений продукцією самого різного походження, досить часто в магазинах товарів для опалення можна почути питання: "У Вас можна купити газовий котел BERETTA ?". Особливо від людей старшого покоління. Більше 60 років компанія BERETTA займається виробництвом обладнання для опалення та гарячого водопостачання. Сьогодні компанія входить до складу концерну Riello S. p. A., однак і далі випускає вироби під власною торговою маркою. Устаткування марки BERETTA проводиться на чотирьох виробничих підприємствах Італії. Щорічно компанія поставляє близько 500000 одиниць продукції. Її оборот складає приблизно 240 млн. Доларів на рік.

асортимент BERETTA

На Україну BERETTA поставляє наступні види обладнання:

  • газові котли підлогові та настінні конденсаційні
  • газові котли настінні
  • проточні газові водонагрівачі (колонки)
  • бойлери непрямого нагріву
  • котли з чавунним теплообмінником і наддувним пальником

В асортименті BERETTA присутні вироби потужністю від 12 до 222 кВт. Кожен забудовник зможе підібрати і купити газовий котел в великому діапазоні опалювальних площ. Нашому інтернет-магазину UNIDIM, зважаючи на високу надійності, продуктивності, простого інтерфейсу, дуже імпонує обладнання BERETTA. І воно є у нас постійно в наявності. Газові котли серій CITY і CIAO потужністю до 35 кВт, колонки IDRABAGNO можна придбати зі складу UNIDIM. з доставкою. При необхідності є запчастини для котлів, колонок торгових марок BERETTA, IMMERGAS , VAILLANT, FERROLI. Більш детальну інформацію щодо вартості та наявності обладнання можна дізнатися у наших менеджерів.