Бак акумулятор гарячої води серії ЕАІ: бойлер ГВП - баки з вбудованим верхнім змійовиком з нержавіючої сталі, головне призначення якого - приготування гарячої води для господарських потреб. Може застосовуватися з різними джерелам"/> Бак акумулятор гарячої води серії ЕАІ: бойлер ГВП - баки з вбудованим верхнім змійовиком з нержавіючої сталі, головне призначення якого - приготування гарячої води для господарських потреб. Може застосовуватися з різними джерелам"/>
Menu
Your Cart

Бак акумулятор гарячої води ЕАI-10-800 л (1 змійовик)

Бак акумулятор гарячої води ЕАI-10-800 л (1 змійовик)
Бак акумулятор гарячої води ЕАI-10-800 л (1 змійовик)
font-stretch: inherit; line-height: inherit; color: rgb (0, 0, 0); "> Бак акумулятор гарячої води серії ЕАІ: бойлер ГВП - баки з вбудованим верхнім змійовиком з нержавіючої сталі, головне призначення якого - приготування гарячої води для господарських потреб. Може застосовуватися з різними джерелами теплової енергії, зокрема: твердопаливними котлами, електрокотлами, сонячними колекторами, тепловими насосами і т.д. У традиційних системах з газовими котлами виконує функцію бойлера ГВС.

Солідна потужність змійовика з гофрованої нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 0,3 мм дозволяє одночасно забезпечувати від 6 до 18" точок "підключення ГВС. Додатково баки можуть комплектуватися нижнім змійовиком з вуглецевої сталі.

Характеристики
вбудований бойлернемає
кількість змійовиків1-нержавейка
обсяг л800
теплоізоляціяє

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  • Наявність: В наявності
  • Модель: 15957
Купить в рассрочку
18 871.70 грн.
(€ 555.05 ::
$ 673.99)